Opoja.net

Rrëshqet një vetur në rrugën e fshatit Xërxe të Dragashit

Rrëshqet një vetur në rrugën e fshatit Xërxe të Dragashit

Një vetur ka rrëshqitur nga rruga për në fshatin Xërxe të Dragashit, për shkak të ngrincave në rrugë.

Lexuesi i Portalit “Opoja.net”, ka njoftuar nga vendi i ngjarjes, në veturë nuk ka të lënduar, ndërsa ju bëjm thirrje që të keni shumë kujdes gjatë vozitjës, rruga është shumë e reshqitshme, pjestarët në komunikacion rrugorë janë të papërgaditur, shkruan Opoja.net.

Në Dragash, Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) ndihmon familjet në nevojë!

Opoja.net

Disa fshatra të Dragashit nesër mbesin pa rrymë

Opoja.net

Ambasadori i Bullgarisë, Hristo Gudjev viziton Komunën e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net