Rrëzohen disa shtylla elektrike në fshatin Brezne

Opoja.net Opoja.net Opoja

Gjatë ditës së djeshme janë rrëzuar disa shtylla elektrike në rrugët e fshatit Brezne të Komunës së Dragashit.

Banorët e fshatit Brezne kanë dërguar foto në Opoja.net ku shihet shtylla në mes të rrugës.

Banorët duket të kenë kujdes nëse lëvizin gjatë rrugëve të këtij fshati, pritet që në vendin e ngjarjes të dalin njësitet e KEDS-it. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-