Opoja.net

Rrëzohen disa shtylla elektrike në fshatin Brezne

Gjatë ditës së djeshme janë rrëzuar disa shtylla elektrike në rrugët e fshatit Brezne të Komunës së Dragashit.

Banorët e fshatit Brezne kanë dërguar foto në Opoja.net ku shihet shtylla në mes të rrugës.

Banorët duket të kenë kujdes nëse lëvizin gjatë rrugëve të këtij fshati, pritet që në vendin e ngjarjes të dalin njësitet e KEDS-it. /Opoja.net/

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Send this to a friend