Opoja.net

Rrëzohen shtyllat elektrike edhe në fshatin Buçe, banorët thonë se janë bllokuar që 24 orë

Opoja
Rrëzohen shtyllat elektrike edhe në fshatin Buçe, banorët thonë se janë bllokuar që 24 orë

Përveç në fshatin Brezne, edhe në lokalitetin tjetër të komunës së Dragashit, Buçe, si pasojë e motit të keq, janë rrëzuar disa shtylla elektrike, ku si pasojë thonë banorët e këtij fshati nuk kemi rrymë që 24 orë ndërsa 10 shtëpi janë bllokuar dhe nuk po mund të lëvizin lirshëm.

Ata kërkojnë nga kompania KEDS që të intervenojë në sanimin e kësaj gjendje, pasi po përballemi me situatë tejet të rënduar, na thanë disa banorë të cilët edhe na kanë dërguar këto fotografi ku përshkruajnë gjendjen aktuale atje./tvprizreni.net/

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net

Ish Kampioni botës , Enver Idrizi nga Amerika ia bëson shëndetin Dr.Hatim Baxhakut kirurgut Opojarë

Opoja.net

Fshati Brezne vazhdon të mbetet në terr!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net