Opoja.net

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Tre persona dyshohet se janë lënduar pasi që një lis u rrëzua dhe u shkaktoi lëndime, shkruan Gazeta Sinjali.

Viktimat prej tyre dy meshkuj dhe një vajzë janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, ndërkaq njëri prej tyre për shkak të lëndimeve më të rënda është dërguar në QKUK.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:00.

U ndalua për kontroll rutinor, prizrenasit i gjendet armë pa leje

Opoja.net

Në Prevallë policia kontrollon vizitorët për maska

Opoja.net

Prizren: Sulmon fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto