Rrotullohet një minibus në rrugën Zhur-Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në rrugën Zhur – Dragash, konkretisht në vendin e ashtuquajtur Pilevica afër fshatit Brezne, rreth orës 11:45 minuta një minibus është rrotulluar duke rënë në pjesën e poshtme të rrugës.

Nga videoja e dërguar në redaksinë tonë shihen disa qytetarë duke i dalur në ndihmë vozitësit, ku me këtë rast raportohet që nuk ka të lënduar.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-