Rruga Zhur- Dragash që nuk përfundoi kurrë (VIDEO)

Opoja
Rruga Zhur- Dragash që nuk përfundoi kurrë (VIDEO)

Rruga e cila lidhë Zhurin me Dragashin ende nuk është asfaltuar.

Ka disa javë që janë ndalur punimet në rrugën që të çon në Dragash. Kjo rrugë ka filluar të rregullohet por tashmë janë ndalur punimet dhe ka mbetur në mëshirë të fatit.

Investimet në këtë rrugë nuk kanë përfunduar ani pse punimet në këtë aks kanë filluar muaj më parë.

Ndryshe kjo rrugë është pjesë e rrugës nacionale që e lidhë Dragashin me Prizren.

Qytetarë të kësaj ane kanë dërguar video ku shihet gjendja e rrugës e cila ka mbetur në gjysmë

FIRMA JUAJ +383 45563059

Për më shumë shihni pamjet:

Video Player

00:00

00:25

 

 

 

 

Mungon i pandehuri, shtyhet seanca për mashtrim të qytetarëve me anë të “Instagramit”

Opoja.net

Këto janë rregullat në oborrin e shkollës, brenda shkollës dhe në klasë

Opoja.net

Hapen shkollat, nxënësit me maska (VIDEO)

Opoja.net

Peng i prokurimit, 15 fshatra të Dragashit që pesë vjet pa ujë të pijshëm (Video)

Opoja.net

Gati një muaj nga nisja (dhe ndërprerja) e punimeve në ndërtimin e urës në lagjen Duraj!

Opoja.net

Monitorohen nga afër shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net