Salihu: Kandidoj për kryetare, që Dragashin ta bëj qendër të proceseve zhvillimore

Opoja.net Opoja.net Opoja

Të ftuar sonte në emisionin ‘Prime Time’ në televizionin Kanal 10 janë  kandidatët për krytarë të komunës së Dragashit.

Kandidantja nga Lëvizja Vetëvendosje, Kaltrina Salihu, për kryertar të komunës së Dragashit ,tha se motivi i saj më i madh për të kandiduar në këto zgjedhje është që ta kthej Dragashin në qendër të proceseve zhvillimore jo vetëm të Kosovës por edhe të atyre rajonale duke e pasur parasysh potencialin që ka sharri si atë natyror dhe atë njerëzor, transmeton Opoja.net.

Tutje Salihu tha se këtë gjendje e cila është si në një kllapi ta zgjon dhe ta kthej në një një mundësi për një jetë më të mirë për të gjithë qytetarët, por në veçanti për të rinjët dhe gratë të cilët ballafaqohen me sfida të ndryshme.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-