“Seri frymëzimi” dramë me moralin e profetit Muhamed s.a. me dublim shqip (12 pjesë)

Opoja.net Opoja.net Artikuj

Për herë të parë në SHBA, një dramë mini-seri lidhur me moralin e Profetit Muhamed (SA), është realizuar nga Omar Suleiman dhe Mohammed Zeyara. Sezoni i parë i kësaj drame i ka gjithsejë 12 pjesë, ndërsa sezoni i dytë i ka gjithsejë 6 pjesë.

Doblimi i zërit në gjuhën shqipe është bërë nga stafi i Peace TV, ndersa montazha është bërë nga stafi i RTV Pendimit.

Këto seri do të transmetohen qdo ditë në ekranin e RTV PENDIMIT.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-