Shaban Shabani priti në takim lamtumirës komandantin e KFOR-IT TURK njësia në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja
Kryetari i komunës së Dragashit Shaban Shabani priti në takim lamtumirës komandantin e KFOR-IT TURK njësia në Dragash, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin shumë të frytshëm dhe përkushtimin personal në kuadër të KFOR-it në mbështetje të komunës sonë.
Me të njëjtat përshtypje u shpreh edhe komandanti Erturk dhe siguroi kryetarin që KFORI është i përkushtuar të mbështesë komunën në vazhdimësi varësisht prej nevojave të saj.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-