Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Inter – Bologna

Opoja.net Opoja.net Sport

Në ndeshjen Inter – Bologna është shënuar edhe goli i gjashtë.

Në minutën e 63-të, Edin Dzeko ka realizuar për epërsinë 5:0 të Interit, shkruan FrontOnline.

Kurse, pas pesë minutash, sulmuesi boshnjak ka shënuar sërish për 6:0.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e katërt në Serie A./FrontOnline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-