Opoja.net

Sherr për pronë në Dragash

Kronika Opoja
Sherr për pronë në Dragash

Një person është arrestuar më 7 tetor në Dragash pasi i njëjti pas një mosmarrëveshjeje rreth një kontesti pronësor ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, transmeton Opoja.net.

Sot në Dragash tre të infektuar me Covid-19

Fari Kolloni

Dega e PDK-së në Dragash mban mbledhjen e rregullt të kryesisë

Fari Kolloni

Lëndohet një punëtor në Prizren, dërgohet në QKUK

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net