Opoja.net

Sherr për pronë në Dragash

Një person është arrestuar më 7 tetor në Dragash pasi i njëjti pas një mosmarrëveshjeje rreth një kontesti pronësor ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, transmeton Opoja.net.

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto