SHFMU ‘Fetah Sylejmani’ në Dragash nxjerr në shitje rrethojat e vjetra të shkollës

Opoja.net Opoja.net Opoja

Shkolla Fillore dhe e Mesme e Ulët ”Fetah Sylejmani në Dragash ka shpallur ankand publik për shitjen e rrethojave të vjetra, të cilat janë larguar, pasiqë, sipas njoftimit, është nënshkruar kontrata për rregullimin e fushës sportive në këtë shkollë.

Në njoftimin për ankand publik thuhet se sasia fillestare e këtyre rrethojave kap vlerën 400 euro. Afati për shprehjen e interesit është deri më 12 nëntor 2020. Detajet e tjera mun t’i lexoni në linkun e mëposhtëm:

https://kk.rks-gov.net/dragash/wp-content/uploads/sites/12/2020/11/Ankand-publik-SHFMU-Fetah-Sylejmani.pdf

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-