Opoja.net

Shkelen me makinë tre këmbësore në Prizren

Në rrugën Tirana në Prizren dje ka ndodhur një aksident trafiku, në të cilin janë shkelur tre këmbësore, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar duke lëvizur me veturën e tij nga pakujdesia dhe mos përshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur tre këmbësore”, thotë PK, transmeton Koha.net.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Si pasojë e aksidentit viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto