Opoja.net

Shkelet edhe një këmbësor në Prizren

Është shkelur me veturë edhe një këmbësor në Prizren.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“Drejtuesi i automjetit i paidentifikuar ka goditur me veturë në lëvizje këmbësorin, duke i shkaktuar lëndime trupore”, njofton PK.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

I dyshuari është larguar nga vendi ngjarjes.

Njësitet policore relevante janë në kërkim të të dyshuarit.

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto