Shkelet edhe një këmbësor në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Është shkelur me veturë edhe një këmbësor në Prizren.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore.

“Drejtuesi i automjetit i paidentifikuar ka goditur me veturë në lëvizje këmbësorin, duke i shkaktuar lëndime trupore”, njofton PK.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

I dyshuari është larguar nga vendi ngjarjes.

Njësitet policore relevante janë në kërkim të të dyshuarit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-