Shkelet në trotuar një këmbësor në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një këmbësor është shkelur me veturë në Prizren.

Policia njofton se viktima ka qenë duke ecur në trotuar, kur është goditur nga vetura.

“Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore. Sipas raportit mjekësor lëndimet janë te natyrës se rende”, njofton PK.

Nuk raportohet për të arrestuar. /PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-