Opoja.net

Shoqata humanitare “Opoja” përfundoi aksionin e saj ku ndihmoi 126 familje nevojtare nga Opoja

Opoja
Shoqata humanitare “Opoja” përfundoi aksionin e saj ku ndihmoi 126 familje nevojtare nga Opoja

Ka përfunduar me sukses aksionin e saj shoqata humanitare “Opoja” e cila ju ka dal në ndihmë 126 familjeve nga fshatrat e Opojës, shkruan Opoja.net.

Kryesia e kësaj shoqate ka falenderuar të gjithë donatorët kryesisht nga diaspora por edhe nga vendi. Gjithashtu ata falenderuan edhe hoxhallarët të cilët kanë bashkëpunuar me shoqatën në menyrë që të jetë aksioni sa më korrekt.

Gjatë këtij aksioni u ndihmuan edhe familje me medikamente për shërim, ku në këtë rast ju kanë ndalë në ndihmë edhe pronarët e barnatoreve.

Krejt në fund kryesia ka këtë mesazh: Allahu ju shpërbleft të gjithëve.

———————

Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve “OPOJAnet B.I”. Opoja.net mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me Opoja.net, ndalohet rreptësisht. 

Loading...

Mos i humb

Ujërat e zeza vërshojnë fshatin Kapre – Banorët kërkojnë zgjidhje!

Opoja.net

Kërkohet i riu nga Dibra – Dyshohet se është parë në Dragash!

Opoja.net

Komunat do të dalin të dëmtuara nga pandemia

Opoja.net

Persona të paidentifikuar sulmojnë fizikisht imamin e xhamisë në Buzez të Dragashit

Opoja.net

Të gjithë besimtarëve muslimanë urime Fitër Bajrami nga Portali Opoja.net

Opoja.net

Kryetarit i komunës së Dragashit Shaban Shabani me një mesazh urimi, me rastin e përfundimit të Ramazanit dhe kremtimit të festës së Fitër Bajramit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net