Shpërthen festa braziliane, Neymar shënon për Brazilin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Brazili ma kaluar në epërsi ndaj Kroacisë në minutat e lojës shtesë që po zhvillohen në kuadër ët çerekfinales së Kupës së Botës.

Ylli i PSG-së, Neymar, realizoi në minutë e 105 pas një depërtimi të bukur dhe tash Brazili është shumë afër kualifikimit në gjysmëfinale. /Demoracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-