Shqipëria pret sot Bullgarinë në “Air Albania”, kuqezinjtë duan fitoren e radhës

Opoja.net Opoja.net Sport

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot sfidën e fundit të muajt tetor me Bullgarinë në një miqësore në “Air Albania”, në ora 18:00.

Skuadra e Sylvinhos kërkon një tjetër fitore, kësaj radhe për të kënaqur më shumë tifozët dhe për të treguar forcën përpara sfidave që do të kenë në kampionat.

Kuqezinjtë shihen favoritë absolut duke parë sfidat e fundit që ka zhvilluar, ndryshe nga bullgarët të cilët kanë humbur shansin e tyre për të shkuar në EURO 2024.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-