Shqiptarja e famshme në “TikTok” e vesh fanellën e Serbisë për t’i mbështetur në Kupën e Botës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Një vajzë nga Shqipëria e ka postuar një video në Tik-Tok.

Me anë të kësaj ajo ka shkaktuar shumë reagime, pasi që ka veshur fanellën e Serbisë për të cilën duket se do të bëjë tifo në Kampionatin Botëror.

Tiktokerja me emrin “Kristina Viktoria” zbulohet se të dashurin e ka serb.

Duket po ashtu se ajo i ka fshirë të gjitha komentet ofenduese duke i lënë vetëm komentuesit serb.

Bashkangjitur mund ta shihni videon:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-