Opoja.net

Shqiptohen 898 gjoba në trafik gjatë 24 orëve

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh ka bërë të ditur se ka shqiptuar 898 gjoba në trafik.

Sipas policisë, 10 aksidente kanë qenë me të lënduar dhe 17 pa të lënduar, shkruan Opoja.net.

123

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Tetë persona janë dërguar në mbajtje dhe nëntë të tjerë në vuajtje të dënimit

Sipas policisë gjatë aksioneve të ndryshme nëpër Kosovë ka arrestuar edhe 22 persona.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto