Opoja.net

Shtabi Emergjent në Dragash shpreh ngushllime, me rastin e ndarjes nga jeta të vëllezërve Qafleshi

Shtabi Emergjent në Dragash shpreh ngushllime, me rastin e ndarjes nga jeta të vëllezërve Qafleshi

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

Shtabi Emergjent në komunën e Dragashit shpreh ngushëllime, me rastin e ndarjes nga jeta të vëllezërve Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi

“Me pikëllim të thellë e morëm lajmin e kobshëm për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllezërve nga Bellobradi, Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi të prekur nga Covid-19.

Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve të të ndjerve, shokëve dhe gjithë qytetarëve. Ju qoftë i lehtë dheu i Kosovës”.

Në Kukajan automjeti godet biçiklistin dhe ikën!

Opoja.net

Komuna e Dragashit deklarohet për vdekjen e 4-vjeçares

Opoja.net

Mbytet 4-vjeçari në Dragash, ra në lumë derisa po luante me shokët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net