Opoja.net

Sonte në “Jeta në Komunë” kryetari i Komunës së Dragashit, Shaban Shabani

Sipas njoftimit të faqës Kallxo.com, sonte do të trasmetohet emsioni “Jeta në komunë”

PROMO: Shaban Shabani përballë Jeta Xharrës.
Sonte në “Jeta në Komunë” nga ora 22:20 Në Facebook të Kallxo.com, RTV Dukagjini, TV Prizreni, TV Mitrovica dhe TV Syri
#JetaNeKomune.

264
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Shikim të këndshëm. Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto