Sot arrijnë në Kosovë haxhilerët nga Dragashi

Opoja.net Opoja.net Opoja

Njoftimi nga BIK:

Njoftojmë besimtarët dhe opinionin e gjerë se sonte, rreth orës 19:30, do të arrijë në Kosovë grupi i pestë i haxhilerëve.

Në grupin e pestë do të vijnë haxhilerët nga Gjakova, Podujeva, Dragashi dhe Vitia.

Lusim Zotin që haxhilerëve t’ua ketë pranuar haxhin dhe të kthehen shëndosh e mirë në familjet e tyre!

Për detaje të tjera, familjarët e interesuar, mund t’i kontaktojnë personat përgjegjës pranë Këshillave të Bashkësisë Islame të qytetit përkatës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-