Opoja.net

Sot mot me diell, por ftohtë

Opoja
Sot mot me diell, por ftohtë

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe re të shpërndara. Në fushat termike do të ketë rënie deri në vlera negative.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius, transmeton Telegrafi.

Shtypja atmosferike do ti mbaj vlerat e larta, mbi normalen. Nëpër ultësira në orët e hershme pritet të krijohet mjegull, por nuk do të jetë e qëndrueshme. Do të fryjë erë nga verilindje me shpejtësi 1-4 m/s. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Qëndroi gjithë ditën në shtyllë elektrike, më në fund shpëtohet macja në Dragash

Opoja.net

Shoqata Humanitare “OPOJA” shpërndan ndihma për 100 familje në Opojë

Opoja.net

Në Plavë të Dragashit, fermeri ngrohet me bajga (VIDEO)

Opoja.net

Bashkësia Islame e Kosovës publikon listën e kontribuesve për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Opoja.net

Këshilla të vlefshme: Si t’ia dilni gjatë vozitjes në mjegull

Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net