Sulmohen seksualisht dy vajza në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Dy vajza janë sulmuar seksualisht nga një person, pasditen e djeshme rreth orës 17:55, në Prizren, raporton Gazeta Sinjali.

I dyshuari për sulm seksual ndaj tyre është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Prokurori ka urdhëruar që ndaj tij të iniciohet rasti “Sulm seksual”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-