Sulmohet mjekja në QKMF të Dragashit (i përditësuar)

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Opoja

(Lajmi është i përditësuar)

Më 18.06.2021 afërsisht në ora 12:00, sulmohet mjekja në Qëndrën Klinike të Mjekësisë Familjare të Dragashit.

Viktima Dr. Besa Kolloni, zyrtare përgjegjëse për vaksinim, sulmohet fizikisht dhe fyhet me një gjuhë banale nga dy persona. Viktima për fat pëson lëndime të lehta edhe pse sulmuesit e përplasin për muri, siç thuhet në deklaratën e Besa Kollonit.

Me vonesë, pas 30 minuta, arrijnë Policia Lokale në vendin e ngjarjes.

Askush nga stafi i QKFM-se nuk del të jetë i  gatshëm për të dëshmuar. /Opoja.net/

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-