Opoja.net

Sulmon tërë familjen e tij, prizrenasi dehet keq natën e Vitit të Ri

Një person në Prizren e priti vitin e ri në stacionin e Policisë.

Kjo pasi që ai mbrëmë u deh e më pas ushtroi dhunë në familjen e tij.

71

Cila mendoni së është më e mira për daljen nga krizën energjetike ?

Kjo bëri që Policët ta arrestojnë atë dhe ta shoqërojnë për në stacion.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. /FrontOnline

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net