Sulmon tërë familjen e tij, prizrenasi dehet keq natën e Vitit të Ri

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person në Prizren e priti vitin e ri në stacionin e Policisë.

Kjo pasi që ai mbrëmë u deh e më pas ushtroi dhunë në familjen e tij.

Kjo bëri që Policët ta arrestojnë atë dhe ta shoqërojnë për në stacion.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. /FrontOnline

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-