Takvimi Sot – përkujtohu për namaz edhe kur je shumë i zënë

Opoja.net Opoja.net Artikuj Teknologji

Të gjithë përdoruesit e kompjuterit, gjatë punës së tyre apo edhe gjatë argetimit mund ta kenë në harrës kohën e namazit, dhe për këtë janë kujdesut ekipi i Splendr LLC për të lansuar një shtesë për Google Chrome e cila do të jetë përkujtuesi i namazit gjatë përdorimit të saj, shkruan Opoja.net.

Gjithashtu gjatë hapjës nëpër tab të ri ju del koha e ardhshme e namazit, por edhe kur të hyn koha do të ju vi njoftimi. Shfrytezoje edhe ti këtë shtojcë të domishme.

Shtojcën mund ta merreni këtu  . /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-