Opoja.net

Të martën hidhet shorti për Kupën e Kosovës

Të martën hidhet shorti për Kupën e Kosovës

Të martën, më 8 dhjetor, në orën 13:00 në selinë e FFK-së do të bëhet tërheqja e shortit për rrethin e 1/16 së finales së Kupës së Kosovës.

Në këtë rreth do të marrin pjesë 32 skuadra, ku do të përfshihen klubet e Superligës e Ligës së Parë, si dhe dy skuadrat që e kanë siguruar kalimin në këtë rreth nga tri fazat e para ku ishin të përfshira klubet e Ligës së Dytë dhe Ligës së Tretë.

Ndryshe, fitues në fuqi i Kupës së Kosovës është FC Prishtina.

The post Të martën hidhet shorti për Kupën e Kosovës appeared first on FaktePlus.

Momenti kur Nora Gjakova fitoi medaljen e bronztë

Opoja.net

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net