Opoja.net

Tenton të vetëvritet një vajzë në Dragash, i shkruan letër babait të saj

Tenton të vetëvritet një vajzë në Dragash, i shkruan letër babait të saj

Një vajzë ka tentuar të vetëvritet në Brezne të Dragashit duke u hedhur nga një lartësi prej katër metrash, transmeton Opoja.net.

Viktima është gjetur pa vetëdije dhe është dërguar për mjekim në Tiranë.

“Sipas dëshmitarëve viktima ishte gjetur pa vetëdije dhe pran saj kishte një qante dhe një letër dedikuar babait të saj. Viktima nga familjarët është dërguar për mjekim në Tiranë dhe gjendja e saj është stabile”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Rasti është duke u hetuar kurse motivet ende janë të panjohura.

Të enjten mot më i ngrohtë, kryesisht i kthjellët dhe me diell

Opoja.net

Një muaj paraburgim për prizrenasin që u prezantua rrejshëm se ishte sigurim i Kuvendit

Opoja.net

Më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net