Tetë persona rrihen mes vete për pronë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës ka njoftuar se tetë persona janë rrahur mes vete në Prizren, për shkak të një prone.

Sipas raportit katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore.

Janë shoqëruar në polici tetë të dyshuar meshkuj  kosovarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor janë rrahur mes veti dhe si pasojë, katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet më tej në raport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-