Therje me thikë në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dy persona janë arrestuar sot në Prizren, pasi pas një fjalosje që kishin, njëri nga të dyshuarit e ka therur me thikë viktimën.

Në raportin policor thuhet se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore me ç’rast është dërguar për trajtim mjekësor.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit dy të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-