Tifozja meksikane e tepron me festën, e heq fanellën në stadium

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Një ngjarje jo fort e zakonshme ka ndodhur gjatë një ndeshje të futbollit në Meksikë.

Njëra nga tifozet e ka tepruar paksa duke e festuar golin e ekipit të saj të preferuar Tigres.

Ajo e hoqi fanellen duke marrë vëmendjen e të pranishmëve.

Kjo ka alarmuar drejtuesit e ekipit Tigres të cilët kanë bërë thirrje që të kenë kujdes gjatë festimeve dhe të mos e teprojnë me veprime banale.

Ndiqeni momentin kur tifozja e heq fanellën:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-