​Top-5 kandidatët për Topin e Artë

Opoja.net Opoja.net Sport

Revista prestigjoze franceze “France football” do ta ndaj sonte çmimin e madh “Topi i Artë”.

Argjentinasi Lionel Messi është favoriti kryesor për ta fituar këtë çmim që do të ishte i teti në karrierën e tij, por rivaliteti gjithsesi nuk mungon.

Për krah Messit, në garë të ngushtë janë edhe katër yje të tjerë. Bëhet fjalë për Kevin De Bruyne të Manchester Cityt, Vinicius Jr i Real Madridit, Kylian Mbappe i Real Madridit dhe Erling Haaland i Manchester Cityt. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-