Opoja.net

Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda dy ditësh nga koronavirusi

Opoja
Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda dy ditësh nga koronavirusi

Brenda dy ditësh, kanë ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 dy vëllezër nga Bellobradi i Dragashit, Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi, të moshës rreth 60 vjeçare, shkruan Kosova24.

Të dy vëllezërit kanë ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit, ku kanë qenë duke u trajtuar për disa ditë./Kosova24/

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

Me një super-organizim të apasionuarit e veturave festojnë “28 Nëntorin”, në Dragash

Opoja.net

Telegram ngushëllimi për Komandantin e Njësitit të Zjarrfikësve – Fari Piraj

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net