Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda dy ditësh nga koronavirusi

Opoja.net Opoja.net Opoja

Brenda dy ditësh, kanë ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 dy vëllezër nga Bellobradi i Dragashit, Shemsedin dhe Avdurrahim Qafleshi, të moshës rreth 60 vjeçare, shkruan Kosova24.

Të dy vëllezërit kanë ndërruar jetë në Spitalin e Prizrenit, ku kanë qenë duke u trajtuar për disa ditë./Kosova24/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-