Tre policët e kidnapuar dalin para gjykatës në Kralevë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Tre policët e kidnapuar para dy dite në brendësi të Kosovës janë në Kralevë, ku momentalisht po zhvillohet seanca gjyqësore ndaj tyre.

Kështu ka bërë të ditur avokati serb, Çedomir Stojkoviq.

Në këtë seancë gjyqësore, gjyqtari në Kralevë do të vendosë nëse tre policët do të mbesin në paraburgim ose do të lirohen.

E tëra duhet të qartësohet deri në 12:30 kur përfundon afati 48 orë.

/OPOJAnet/

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit