Trepça – Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së 10-të

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Java e dhjetë në Superligën e Kosovës në basketboll nis sot.

Takimi i parë dhe i vetëm i së shtunës zhvillohet ndërmjet Trepçës dhe Rahovecit.

Skuadra mitrovicase ka pesë fitore e tri humbje, ndërsa ajo rahovevase është në krizë me një fitore e tetë humbje radhazi.

Fitorja është e vlefshme për të dy skuadrat që kanë ambicie të kundërta në këtë edicion.

Ndeshja do të zhvillohet në palestrën “Minatori”, nga ora 19:00.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-