Vaktia e Ramazanit 2021 – 1442 h.

Opoja.net Opoja.net Opoja

Foto e xhamisë nga: Erdi Ademi

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-