Opoja.net

Varroset veterani i UÇK-së, Behadin Krasniqi nga Brezna

Përfaqësues të veteranëve të luftës së UÇK-së, bashkëluftetarët e Behadinit, miqët, familjarët, qytetarë të shumtë, sot i dhanë lamtumirën e fundit, Behadin Krasniqit nga Brezna e Opojës së Dragashit.

I ndjeri ndërroi jetë tragjikisht, të shtunën derisa po prente dru për ngrohje, kur pa pritmas e ka goditur një dru duke i shkaktuar lëndime të rënda, të cilave nuk mundi ti përballonte.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Ceremonia e varrimit u mbajtë në fshatin Brezne, përfaqesusit e veteranëve mbajtën fjalimet, të cilët shpalosën veprat e të ndjerit gjatë luftës në Kosovë, për besnikrinë, guximin e trimerinë për Behadinin, i cili ka lënë gruan dhe dy vajza. (Opoja.net)

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto