Opoja.net

Vazhdojnë punimet në shtepinë e familjës nga Zaplluxhja

FAMILJA 7 ANËTARËSHE ME FAT!

“Elhamdulilah. Koha e mirë që po mban këtyre ditëve të vjeshtës, po ndikon që të bëhen punime të mëtejshme, edhe në ndërtimin e shtëpisë së Ajet Rystemit nga Zaplluxhja, e cila filloi të ndërtohet para ca ditësh me donacion të bëmirësve të ndryshëm, madje edhe nga Bosna e Presheva” ka shkruar Kasam Muhameti, njëri nga organizatoret.

85
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Allahu i shpërbleftë të gjithë, që kontribuojnë dhe kujdesën për skamnorët.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto