Vazhdojnë punimet në shtepinë e familjës nga Zaplluxhja

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

FAMILJA 7 ANËTARËSHE ME FAT!

“Elhamdulilah. Koha e mirë që po mban këtyre ditëve të vjeshtës, po ndikon që të bëhen punime të mëtejshme, edhe në ndërtimin e shtëpisë së Ajet Rystemit nga Zaplluxhja, e cila filloi të ndërtohet para ca ditësh me donacion të bëmirësve të ndryshëm, madje edhe nga Bosna e Presheva” ka shkruar Kasam Muhameti, njëri nga organizatoret.

Allahu i shpërbleftë të gjithë, që kontribuojnë dhe kujdesën për skamnorët.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-