Opoja.net

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Policia e Prizrenit, përmes një raporti policor ka njoftuar se sot në orën 17:30 ka pranuar një informatë për një person të vdekur.

“Informata bënte me dije se në një banesë në Lagjen ”Jeni Mëhallë” në Prizren, është gjetur një trup i pa jetë që besohet të jetë i një shtetasi të Shqipërisë i cili ishte me vendbanim”, thuhet në raport.

Policia njofton se hetuesit rajonal kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe pritet që edhe mjekoligjorët t’i bashkëngjiten ekipit të hetimeve.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net