Opoja.net

Vdes një 60 vjeçar në Sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë

Kronika
Vdes një 60 vjeçar në Sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë

Sot në orët e mbrëmjes një person ka vdekur derisa po qëndronte në Sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, e cila thotë se rreth orës 18:00 ka marrë informatën se një person, mashkull, rreth 60 vjeçar, është gjetur i alivanosur në Sheshin “Nena Terezë” .

“Në vendin e ngjarjes ka dalë njësia policore dhe mjeket emergjent, Ndërsa këta të fundit kanë bërë përpjekjet e tyre për t’i ofruar ndihmën e parë, sipas mjekëve, personi në fjalë është parë pa shenja jete”, ka thënë zëdhënësi i Policisë Agron Borovci, për Telegrafin.

Ai tha se Policia ka filluar ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme për sqarimin e rrethanave të vdekjes dhe identifikimin e personit. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Arrestohet një person në Dragash për mosrespektim të vendimit për kufizim të lëvizjes

Opoja.net

Mungon i pandehuri, shtyhet seanca për dhunë në familje në Dragash

Opoja.net

Gjatë fundjavës arrestohen katër persona në Dragash

Opoja.net

Tre të arrestuar në Komunën e Dragashit për mosrespektim të dispozitave shëndetësorë gjatë pandemisë

Opoja.net

Nuk respektuan orën policore, shoqërohen në Polici disa persona nga Breznja, Brodosana, Nasheci

Opoja.net

Ndërroi jetë doktori shqiptar me famë botërore

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net