Vdes personi që ishte rrëzuar në vendin e punës në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Policia njofton se personi që ishte rrëzuar më 28 maj derisa ishte duke punuar në një shtëpi ka vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Piranë të Prizrenit ku sipas policisë ishte dërguar në QKU por që dje ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-