Opoja.net

Vendoset flamuri i ynë kombëtar në Bresanë-në ndërtesën që e pat uzurpuar policia serbe

Bresanë, 3 nëntorë 2014 – Ndertesa e cila dikur ka qenë policia Serbe e cila tash nuk ka asnjë funksionim dy djelmosha nga ky fshatë kan vendosurë flamurin kuq e zi

Rilind Reshiti dhe Betim Opoja jan djelmoshat të cilet në facebook kam postuar videon e cila tregon si e kan vendosur ketë flamur, kjo pasi tashmë është berë edhe në mes Beogradit gjatë ndeshjes në mes Serbisë dhe Shqiperisë. Një gje të tillë është berë edhe menjeherë pas luftës është vendosur ky flamur në ketë ndertës. ” Jemi krenar që jemi Shqipetarë ” Le të valon ky flamur në mes të fshtit Bresanë.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

 

© Opoja.Net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto