Opoja.net

Vërmicë, arrestohet i kërkuari nga drejtësia prizrenase

Policia e Kosovës kanë vënë në pranga, në orët e hershme të mërkures në pikë- kalimin kufitar të Vërmicës, një person të gjinisë mashkullore të shpallur në kërkim nga drejtësia prizrenase.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore Prizren, është arrestuar i kërkuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në qendrën e paraburgimit në Prizren”, njofton PK-ja, përcjellë Opoja.net.

563

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net