Opoja.net

Vërmicë: Një femër arrestohet, i gjendet marihuanë në autobus

Në pikën kufitare në Vërmicë njësiti policor ka ndaluar një autobus dhe gjatë kontrollit mbi ulësen e të një femre janë gjetur dhe konfiskuar gjithsej 2016 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë.

E dyshuara është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./kp/

103
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Vërmicë: Një femër arrestohet, i gjendet marihuanë në autobus

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto