Vetaksident në Dragash, s’ka të lënduar

Opoja.net Opoja.net Opoja

Dragash- Një vetaksident ka ndodhur pasditen e së martës në fshatin Plavë të Dragashit.

Betimi për Drejtësi” ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, teksa mëson se nuk ka të lënduar.

Në fotografi shihet se si vetura është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-