Vetaksident në rrugën Prizren – Zhur

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Para pak minutash, ka ndodhur një vetaksident në rrugën Prizren- Zhur, pak para tunelit poshtë Autostradës, ku si pasojë është lënduar vozitësi i automjetit ” Opel corsa” pasi ka devijuar nga rruga, na njoftojnë qytetarë të cilët na kanë dërguar edhe këtë fotografi nga vendi i ngjarjes.

Për momentin nuk dihet gjendja e të lënduarit, ndërsa në vendngjarje tashmë ndodhet policia./tvprizreni.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-