Opoja.net

Vetura godet këmbësoren femër në Prizren

Të premtën në Prizren, një person i gjinisë mashkullore, duke lëvizur me veturën dyshohet se nga pakujdesia dhe mos përshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësoren, viktimën femër.

“Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton Policia, përcjellë Opoja.net.

559

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net