Opoja.net

Vetura godet për vdekje këmbësorin në autostradën Prizren–Vërmicë

Kronika
Vetura godet për vdekje këmbësorin në autostradën Prizren–Vërmicë

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në kilometrin e 5-të të autostradës Prizren – Vërmicë, njofton Klan Kosova.

Një këmbësor mashkull ka vdekur pasi është goditur nga një veturë me targa lokale.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, i cili tha se aksidenti ka ndodhur rreth orës 05:00 dhe se trupi i pajetë është dërguar për autopsi në QKUK.

Me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar me procedurë të rregullt.

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net

Shërbimi Korrektues ndalon përkohësisht lirimin e të burgosurve gjatë fundjavave

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net